Встановлення домофону

  • Установка домофонів, моделі у яких впевнені на 100% – перевірені часом!
  • Допоможемо встановити відеодомофон для квартири будинку з корисними функціями!
  • Встановлення домофону в зручний день за гарною ціною - оплата за фактом встановлення!
Встановлення домофонiв Київ

Сьогодні встановлення домофону у Києві та Київській області є ефективним інструментом контролю доступу, надаючи комфорт у повсякденному житті. Нами проводиться встановлення відеодомофону у квартири, будинки, офіси з гарантією на обладнання та монтаж. Перед тим як встановити домофон, дізнаємося бажані характеристики - ґрунтуючись на отриманих даних, проводиться установка відеодомофона в обумовлені терміни. Встановлення комплекту домофону, незалежно від обраної моделі, передбачає:

  • Встановлення монітора відеодомофону
  • Встановлення відеопанелі домофону
  • Встановлення замку відеодомофону*

При вирішенні встановити домофон зверніть увагу на важливі характеристики, такі як розмір екрану, роздільна здатність зображення, тип керування, підключення додаткових відеопанелей і камер, а також інші можливості. Вирішивши купити та встановити домофон – краще замовити безкоштовну послугу підбору обладнання – наш спеціаліст допоможе визначиться з актуальним комплектом, а досвідчений майстер якісно встановить домофон "під ключ", ціна при цьому буде оптимальна. Маючи багаторічний досвід пропонуємо встановити домофони кращих брендів, які позитивно зарекомендували себе, максимально надійні та зручні у користуванні.

Потрібно встановити надійний функціональний відеодомофон?

Підключення кілька панелей та камер до домофону

Відеодомофон із записом фото та відео подій

Установка домофону з автовідповідачем

Відеодомофон із сенсорним або тачскрином

Детекція руху
у зоні видимості домофону

Фоторамка в режимі очікування домофону

Переадресація з домофону на телефон

Картинка у картинці панель + камера на моніторі домофону

Вибирайте необхідний набір функцій, а ми проконсультуємо та підберемо відповідний комплект домофону за доступну ціну

Встановлення домофону ціна у Києві

ПослугаЦіна/грн
Встановлення відеодомофонувід 1000 
Встановлення відеопанелі відеодомофонуот 500
Встановлення монітора відеодомофонуот 600
Встановлення відеокамери для домофонуот 650
Встановлення замку відеодомофонуот 700
Встановлення комплекту домофону у приватному будинкуот 1500
Встановлення IP відеодомофонуот 1250
Встановлення Wi-Fi домофонуот 1300

Встановлення домофону у квартиру

Бажання встановити домофон у квартиру за оптимальну вартість з функціональним набором та елегантним дизайном непросте завдання, адже ринок насичений безліччю виробників, а крім краси та функціональності домофонна система має бути надійною, саме тому встановлення домофону у квартирі варто довірити професіоналам.
Квартира обладнана сучасним домофоном, зокрема встановлення IP домофону в квартиру, надає можливість прийняти виклик на мобільний телефон, коли нікого немає вдома, а завдяки опції запису власники завжди в курсі, хто приходив за їх відсутності.

Встановлення домофону у приватному будинку

Рішення встановити домофон у приватному будинку дає організувати контрольований доступ на прибудинкову територію, за допомогою домофонної системи, власники приватного будинку мають можливість не тільки бачити та спілкуватися з відвідувачем, але й віддалено відчинити хвіртку або ворота.
Якщо будинок має кілька поверхів, пропонуємо встановити монітор домофону на кожному поверсі, що істотно додасть зручності при використанні системи.
Встановлення та підключення до домофону додаткових відеокамер дозволить спостерігати за тим, що відбувається за воротами, на парковці чи задньому дворі будинку, значно збільшивши безпеку домоволодіння.

Встановлення домофону в офісі

Зазвичай встановлення домофону в офісі проводиться разом із системою контролю доступом. Деякі моделі відеодомофона, його встановлення в офісі, здатні повноцінно виконувати функції контролю доступом – записуються електронні ключі, якими згодом розблоковуючи двері, співробітники офісу отримують доступ до своїх робочих місць по карті/або ввівши код, а відвідувачі заходять використовуючи панель виклику.

Фото майстрів з встановлення домофонів у Києві

Замовляйте якісну установку домофону у Києві — ціни невисокі. Телефонуйте!

Дарниця, Борщагівка, Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки, Печерськ, Деснянський, Лісовий, Святошин та ін..

© 1999-2022 Охорона i безпека