ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ КИЇВ

Сучасна охоронна сигналізація для приміщень з миттєвим оповіщенням про небезпечну ситуацію бездротовими каналами зв'язку. Якісна сигналізація запорука надійної охорони та безпеки.


Сигналізація для будинку, дачі, квартири, офісу, магазину все частіше стає необхідністю - замки та грати не вирішують питання безпеки повною мірою, якщо в приміщення намагається проникнути досвідчений злодій. Система охоронної сигналізації це надійний спосіб сповіщення про проникнення на об'єкт, що охороняється, або територію. Установка охоронної сигналізації передбачає монтаж приладу сигналізації, охоронних охоронних датчиків та сирен.
 Базовий комплект охоронної сигналізації включає:
1. Прибор охранной сигнализации;
2. Датчик движения, обнаруживающий проникновение;
3. Сирену, звуковое оповещение о взломе;
4. Клавіатуру для керування сигналізацією  
Щоб поставити охоронну сигналізацію у квартиру, будинок, офіс, дачу або магазин звертайтесь до компанії "Охорона та безпека", досвідчений інженер ОПС проконсультує Вас з питань встановлення сигналізації, комплектації та вартості.

Сигналізація для охорони будинку, квартири, дачі у Києві

Сигналізація для охорони

Охоронна сигналізація може бути двох типів:
1. Автономна сигналізація – оповіщення на мобільний номер власника.
2. Пультова сигналізація – оповіщення на пульт охоронної компанії.
Призначення охоронної сигналізації швидко сповістити про подію, а реагувати на тривогу може група охорони (пультова сигналізація) або власник (автономна сигналізація).Тому для якісної охорони будинку, квартири, дачі, офісу, магазину потрібна не тільки надійна охоронна сигналізація, а й охорона, здатна миттєво відреагувати на тривогу. Сучасна охоронна сигналізація може сповіщати про проникнення в приміщення або на територію, сигналізувати про пожежу або затоплення та інформувати де порушена охорона будинку, квартири офісу, дачі та тип тривоги.

Захист від проникнення та нападу 24/7

Тривожна кнопка екстреного виклику охорони

Договір на охорону з матеріальною відповідальністю

Цілодобова охорона – реагування 3-7 хвилин

Замовляйте охоронну сигналізацію у Києві

© 1999-2022 Охорона i безпека