ОХОРОНА КВАРТИР

Охорона квартири Київ
Пультова охорона квартири Київ

Сьогодні охорона квартир у Києві та Київській області популярна та затребувана, вважається високонадійним та відносно недорогим способом захисту. Коли активовано охорону квартири - пульт моніторингу цілодобово спостерігає об'єкт і у разі тривоги миттєво спрямовує опергрупу для усунення загрози, при цьому послуга охорони квартир надається з гарантією матеріальної відповідальності. Надаємо цілодобову охорону майна квартири на найвигідніших умовах:

  • Швидка охорона квартири – реагування 3-7 хвилин
  • При охороні квартири вбрання виїжджає безлімітно
  • Без штрафів за помилкові виклики охорони на квартиру

Якщо Вам необхідна ефективна охорона квартири без прихованих платежів – наші фахівці підберуть належне обладнання, грамотно проконсультують, швидко та якісно підключать охорону квартири, ціна буде оптимальна.

Пультова охорона квартир

Насправді пультова охорона квартир добре зарекомендувала себе, стала непереборною перешкодою для домушників - це ефективний спосіб захистити власність, убезпечити себе і сім'ю.
Пультова охорона квартир у Києві забезпечена цілодобовим несенням служби 67 екіпажів екстреного реагування, розосереджених районами міста - нові автомобілі оснащені спецсигналами, інноваційною електротехнікою дозволяють моментально прибути за адресою.

Поставити квартиру на охорону у Києві

Кожен мешканець столиці хоче бути впевненим у збереженні свого майна та безпеки близьких, саме тому варто поставити квартиру на охорону, де професіонали гарантують захист та недоторканність надбання.
Поставити квартиру на пульт охорони означає уникнути:
— Злом житла та крадіжку речей
— Розбійний напад
— Зберегти житло від займання та затоплення
Щоб поставити квартиру на пультову охорону в Києві із застосуванням новітніх технологій, якісним монтажем та миттєвим реагуванням на тривогу – звертайтесь до нашої компанії, наш досвід надання охоронних послуг понад 20 років!

Ціни на пультову охорону квартир

ПослугаЦіна/грн
Охорона квартири (реагування)від 255/міс
Охорона квартири (повідомлення)від 50/міс
Сигналізація (прилад) у квартируБезкоштовно
Установка сигналізації у квартирі3100

Охоронна сигналізація для квартири

Грунтовний варіант захисту житла це охоронна сигналізація для квартири з оповіщенням на центральну посаду та реагуванням оперативників за лічені хвилини::

  • Бездротове підключення
  • Фото-відео фіксація пригод
  • Попереджає пожежу
  • Виявляє затоплення
  • Резервне харчування охоронної системи до 14 годин

Сигналізація для охорони квартири надійно закриває питання цілісності приміщення, безпеки майна та особистої безпеки, при цьому ціна сигналізації в квартиру невелика, а ми даємо розширену гарантію!

Встановлення сигналізації у квартиру

Встановлення сигналізації у квартиру забезпечить стовідсоткову безпеку, за допомогою охоронної системи, власники отримують захист не лише від злодіїв та нападу грабіжників, а й можливість зберегти майно від побутових аварій.
Якщо об'єкт охорони знаходиться на першому поверсі, пропонуємо встановити сигналізацію до квартири з датчиками на вікнах, що суттєво збільшить неприступність системи. Вартість установки сигналізації з додатковими датчиками підвищиться незначно, натомість дозволить виключити будь-яке зовнішнє посягання.

Замовляйте встановлення сигналізації та охорону квартири у Києві

Дарниця, Борщагівка, Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки, Печерськ, Деснянський, Лісовий, Святошин та ін.

© 1999-2022 Охорона i безпека