ОХОРОНА КВАРТИР Київ

Охорона квартир Київ

Сьогодні охорона квартир у Києві та Київській області популярна та затребувана, вважається найкращим способом захисту нерухомості – центр моніторингу цілодобово спостерігає об'єкт, по тривозі спрямовує опергрупу для усунення загрози, при цьому надається гарантія прибуття 3-7 хвилин. Комплексна охорона квартир добре зарекомендувала себе, стала непереборною перешкодою для домушників - це ефективний спосіб захистити власність, убезпечити себе і сім'ю.

Пультова охорона квартир Київ

Пультова охорона квартир у багатоквартирних будинках

  • Функція "Залишаюся вдома" дозволяє поставити вікна, двері квартири на охорону - незамінна опція в нічний час або коли дитина одна вдома
  • Код «Вхід під примусом» - допоможе, коли зловмисник змушує відключити охорону квартири, при цьому екстрено висувається патруль
  • Охорона квартири з наявністю тривожної кнопки на випадок позаштатної ситуації - терміново прибуде оперативна група
  • Пультова охорона квартири працездатна при відключенні електрики за рахунок ємного акумулятора
  • Використовуємо адаптивні датчики, що не реагують на домашніх вихованців, тим самим виключаються помилкові спрацювання.

Перелічені можливості входять до стандартної вартості охорони квартири, при цьому контролюється справність та регулярно проводиться технічне обслуговування, відсутня плата за помилкові виклики, а кількість приїздів необмежена!

Ціни на охорону квартир у Києві

ПослугаЦіна
Цілодобова охорона квартиривід 255
Охорона квартир (повідомлення)від 50
Встановлення сигналізації у квартирувід 3100

Охоронна сигналізація для квартири

Грунтовний варіант захисту житла це охоронна сигналізація для квартири з оповіщенням на центральну посаду та реагуванням оперативників за лічені хвилини:

  • Бездротове підключення
  • Фото-відео фіксація пригод
  • Попереджає пожежу
  • Виявляє затоплення
  • Резервне харчування охоронної системи до 14 годин

Сигналізація для квартири надійно закриває питання цілісності приміщення, безпеки майна та особистої безпеки, при цьому ціна сигналізації в квартиру невелика, а ми даємо розширену гарантію!

Встановлення сигналізації у квартиру

Встановлення сигналізації у квартиру забезпечить стовідсоткову безпеку, за допомогою охоронної системи, власники отримують захист не лише від злодіїв та нападу грабіжників, а й можливість зберегти майно від побутових аварій.
Якщо об'єкт знаходиться на першому поверсі, пропонуємо встановити сигналізацію в квартиру з датчиками на вікнах, що суттєво збільшить неприступність системи, ціна установки сигналізації у квартирі з додатковими датчиками підвищиться незначно, зате дозволить виключити будь-яке зовнішнє посягання.

Поставити квартиру на охорону пульта

Кожен мешканець столиці хоче бути впевненим у збереженні свого майна та безпеки близьких, саме тому варто поставити квартиру на охорону, де професіонали гарантують захист та недоторканність надбання.
Поставити квартиру під охорону пульта означає уникнути:
— Злом житла та крадіжку речей
— Розбійний напад
— Зберегти житло від займання та затоплення
Щоб поставити квартиру на охорону із застосуванням новітніх технологій, акуратним монтажем, оперативною реакцією – залиште заявку на розрахунок ціни підключення квартири на охорону під ключ – ефективна охорона квартир у Києві підтверджена 20-річним досвідом компанії!

Поставити квартиру під охорону пульта у Києві!

Дарниця, Борщагівка, Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки, Печерськ, Деснянський, Лісовий, Святошин та ін.

© 1999-2022 Охорона i безпека