Охорона магазинів Київ

Охорона магазинів Київ

Охорона магазину у Києві сьогодні необхідна, щоб уберегти себе від фінансових втрат, адже продавці регулярно стикаються з фактами хуліганства, крадіжками та навіть розбійними нападами. Об'єкти з великою прохідністю та обігом коштів завжди були ласим шматочком для злодіїв та хуліганів, тому охорона магазину, торгового павільйону, кіоску потребує якісного обладнання та швидкого реагування на тривогу.

Пультова охорона магазинів Київ

Пультова охорона магазину, кіоску, павільйону

Надаємо повний комплекс послуг із забезпечення безпеки Вашого бізнесу – пультова охорона магазинів, кіосків, торгових павільйонів у Києві. Щоб захистити об'єкт торгівлі у робочий та неробочий час, пропонуємо встановити ефективну систему захисту та поставити магазин на пультову охорону цілодобового спостереження та миттєвим реагуванням на небезпечну ситуацію. Магазин обладнаний пультовою охороною із тривожною кнопкою дозволяє викликати допомогу, у випадках неадекватної поведінки покупця, а також при нападі грабіжників – групі швидкого реагування знадобиться 3-7 хвилин, щоб прибути на місце та знешкодити зловмисників.

Поставити магазин, кіоск на охорону пульта у Києві

Будь-який власник бізнесу хоче бути впевненим у збереженні свого товару та безпеки персоналу, саме тому варто поставити магазин, кіоск на охорону пульта, адже професіонали гарантують захист та цілісність надбання.
Поставити магазин на пульт охорони означає запобігти:
— Злом об'єкта торгівлі та крадіжку цінностей
— Розбійний напад у робочий час
— Зберегти товар від займання та затоплення
Щоб поставити магазин, крамницю на пультову охорону в Києві із застосуванням сучасних технологій, якісним монтажем та миттєвим реагуванням на небезпечну ситуацію – звертайтесь до нашої компанії, наш досвід у наданні охоронних послуг понад 20 років!

Вартість охорони магазину, підключення на пульт охорони у Києві

Найменуванняціна
Охорона магазину, кіоскувід 355
Додаток для охорони0 грн/месяц
Підключення/Встановлення сигналізаціївід 3100
Охоронна сигналізаціяБезкоштовно

Сучасна сигналізація охорони магазину кіоску

Найнадійніший спосіб захистити власність це сигналізація для магазину, кіоску з повідомленням на центральний пост та реагуванням опергрупи за лічені хвилини:
— Фіксація пригод фото та відео
— Миттєві повідомлення подій
— Безперебійна робота при відключенні енергії
— Запобігає пожежі
— Управління з мобільного додатку  
Монтаж сигналізації в магазині, кіоску, торговому павільйоні вирішує питання безпеки та особистої безпеки за невелику ціну та з матеріальною гарантією!

Установка сигналізації в магазині, кіоску

У великому місті об'єкти торгівлі потребують захисту та встановлення охоронної сигналізації у магазині, торговому павільйоні, кіоску у Києві закриває дилему безпеки раз і назавжди, система сигналізації миттєво визначає та сповіщає про проникнення. Встановити сигналізацію в магазині, кіоску можна з сповіщувачами диму, витоку води, газу, які убезпечать майно від псування внаслідок аварії, а також систему відеоспостереження для фіксації фактів крадіжки чи правопорушень. Не зайве поставити сигналізацію на магазин із тривожною кнопкою, що захистить співробітників у робочий час. На обладнання даємо заранті 3 роки, укладаємо договір з матеріальною відповідальністю та надаємо технічне обслуговування.

Поставити магазин, кіоск під охорону пульта — хороша ціна, надійний захист. Телефонуйте!

Дарниця, Борщагівка, Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки, Печерськ, Деснянський, Лісовий, Святошин та ін.

© 1999-2022 Охорона i безпека