Охорона приватного будинку

Охорона приватного будинку, дачі Київ
Пультова охорона дач заміських приватних будинків Київ

Сьогодні охорона приватного будинку в Києві це об'єднання технічних засобів та оперативних дій спрямованих проти зазіхань зловмисників на територію та житло, крадіжки майна, захист домочадців, а також попередження пожежі та затоплення. 
Охорона приватних будинків працює за алгоритмом, коли електроніка визначає небезпечну подію, повідомляє центральну посаду, оператор миттєво направляє найближчий підрозділ для вжиття заходів протидії. Охорона приватного будинку дачі, ціна якої доступна кожному, назавжди позбавить стороннього посягання, а сім'ї забезпечить повну безпеку - цілодобово несуть службу 67 екіпажів швидкого реагування, автомобілі оснащені сучасною електронікою, спецсигналами, а добре екіпіровані охоронці готові прибути. 3-7 хвилин.

Пультова охорона будинку, дачі

Можна найняти охоронця, але виходячи з фінансових міркувань пультова охорона приватного будинку, дачі обійдеться в рази дешевше, функціональність і захищеність від багатьох небезпек, рівень надійності значно вищий, адже виключений людський фактор - Ви отримуєте гарантоване збереження майна, а також захист від нападу побутових аварій. У світлі нинішніх реалій захист домоволодіння обумовлений необхідністю, криміногенна обстановка в країні породжує нечистих на руку людей, які прагнуть збагатиться незаконним шляхом і тут ГК «Охорона і безпека» поза конкуренцією - наша компанія пропонує пультову охорону приватних будинків, дач за вигідною ціною, лише якісні послуги підтверджені укладанням договору з матеріальною відповідальністю.

Поставити будинок на охорону пульта

Люди обирають найкраще з існуючого та вирішують поставити приватний будинок на охорону у Києві за її бездоганну репутацію за невеликої вартості, отримуючи:
— Захист домоволодіння від домушників
— Гарантію безпеки членів сім'ї
— Цілісність майна від побутових пригод
Команда наших фахівців готова встановити охоронну систему та поставити на охорону дачу, приватний будинок, котедж за доступну ціну в найкоротші терміни, враховуючи Ваші побажання, а головне якісно та з гарантією!

Охорона приватних будинків, дач - ціна в Києві

НайменуванняЦіна
Охорона приватного будинку, дачіот 315 грн/месяц
Додаток для охорони0грн/месяц
Сигналізація для приватного будинку (прилад)Безкоштовно
Встановлення комплекту сигналізації додомуот 3100 грн

Установка сигналізації у приватному будинку, на дачі

Для організації захисту домобудування установка сигналізації в приватному будинку, на дачі, є важливою складовою, запорука безвідмовного функціонування. Монтаж системи сигналізації здійснюється з використанням різнотипних провідних та радіо сповіщувачів, які моментально інформують про різні загрози.
Установка сигналізації в приватних будинках та дачах з ємним АКБ забезпечує роботу без електрики до 14 годин, для більшої надійності охоронна система має кілька захищених каналів зв'язку з центральним постом, а також можна встановити одну сигналізацію для приватного будинку, господарських будівель, гаража, що значно економить гроші. Наші фахівці проводять ретельне обстеження приміщень та визначають місця розташування датчиків, проводиться монтаж сигналізації у приватному будинку, тестується відмовостійкість та підключається на пульт спостереження з подальшим оперативним реагуванням на сигнал тривоги.

Замовляйте охорону приватного будинку у Києві!

Дарниця, Борщагівка, Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки, Печерськ, Деснянський, Лісовий, Святошин та ін.

© 1999-2022 Охорона i безпека